KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577418
nr 1457 7418
Ejnar R Kragh
(1903-1981), Danmark
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 67x98cm, yttermått inklusive ram: 81x115cm
Ejnar Roepstorff Kragh, målare född 1903, död 1981.
Utrop:
800 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:51:47